O nas

Cześć, mam na imię Jan i jestem studentem fizyki, który bardzo pasjonuje się wszelkimi nowinkami naukowymi. Od niedawna interesuję się także WordPressem i z zaciekawieniem badam wszystko, co się z tym tematem wiąże. Mam już w tej dziedzinie pewną wiedzę, dlatego postanowiłem stworzyć własnego bloga, w którym coś dla siebie znajdą osoby o podobnych zainteresowaniach.

Na mojej stronie znajdziecie wiele ciekawych artykułów z zakresu nauki, techniki, sztucznej inteligencji, komputerów czy programowania. A ponieważ wciąż jestem studentem i interesują mnie także sprawy codziennego studenckiego życia, z pewnością nie zabraknie tu materiałów poświęconych tej tematyce – na przykład przydatnych aplikacji dla studentów, a także organizacji swojego czasu na studiach. Będę poruszał także tematy związane z rozrywką.

Serdecznie zapraszam Was do regularnego odwiedzania mojego bloga. Gwarantuję Wam codzienną dawkę nowinek i ciekawostek ze wszelkich poruszanych przeze mnie tematów. A jeśli jest coś, o czym chcielibyście przeczytać, dajcie mi znać za pomocą skrzynki kontaktowej.

Serdecznie zapraszamy,

Redakcja Bloga